Dodatki do białego salonu – różne style wnętrza

Opublikowano Lip 4 2019 Autor: Michał

biały salon z kolorowymi dodatkami

Świeżość, jasność i pogoda, jakimi emanują białe wnętrza, przysporzyły im wielu zwolenników. Rzadko jednak pozostaje się przy samej bieli. Takiemu wnętrzu potrzeba barwnych dodatków.
Salon w białym kolorze staje się bardziej przestronny. W przypadku przestrzeni dziennej, reprezentacyjnej jest to ważne. Przytulność zapewnią mu barwne dodatki. Wybiera się takie kolory, jakie się lubi. Ważny jest też styl białego salonu. Dodatkowe kolory pomagają go tworzyć.

Biały salon botaniczny czy elegancki?

Naturalny i relaksujący klimat to styl botaniczny. Warto trochę elementów tego stylu dodać białemu salonowi. Potrzebne będą zielone dodatki, a dla złagodzenia kontrastu między bielą i zielenią trochę szarości czy beżu. Dodatkowe kolory do białego botanicznego salonu to żółty albo niebieski. Styl tworzą kolory oraz rodzaj wybieranych przedmiotów. Ozdabiające taki biały salon dodatki to np. obrazy z roślinami, pojemnik ananas, rośliny. Idealny wzór to liście. Inne dodatki wybierze się do salonu eleganckiego. Powinny być to rzeczy stylowe, kojarzące się z luksusem. Doskonałe jest to wszystko, co emanuje klasycznym pięknem i harmonią. Elegancko prezentuje się biały kolor w połączeniu z granatowym. W takim kolorze mogą być np. fragmenty dywanu, poduszki, zasłony. Do tych dwóch barw warto dodać delikatny różowy. Powstanie wnętrze charakteryzujące się wyrafinowaną elegancją.

Nowoczesny biały salon z kolorowymi dodatkami

W nowoczesnych białych wnętrzach często pojawiają się akcenty czerni. Chcąc mieć modny salon, warto dodać do tych dwóch barw sporo koloru żółtego. W niewielkich akcentach można jeszcze trochę innego koloru. Połączenie bieli i żółtego tworzy radosne, rozświetlone wnętrze. Biały salon, jakie dodatki mieć powinien, to zdecyduje wybrany styl. Kiedy wybrano nowoczesny, to przydadzą się nowoczesne obrazy i dywany w geometryczne wzory. Ozdób nie powinno być dużo, bo wnętrze ma być minimalistyczne. Modny obecnie trend to także wielobarwność wnętrza i jego swobodna, pogodna atmosfera. Tworzy się salon bez oglądania się na żaden konkretny styl. Urządzając biały salon z kolorowymi dodatkami, ma się dużą dowolność. Dominuje biel, więc nawet kilka innych kolorów to nie będzie za dużo. Dodatki różowe, niebieskie i żółte? Czemu nie… Takie połączenia są teraz modne. Mogą to być inne trzy czy nawet cztery kolory, w tym i te, które rzadko zestawia się razem. Można do białego salonu wybrać barwy, które lubi się najbardziej. Taki przepis na wnętrze pozwala stworzyć salon idealnie dopasowany do swojego właściciela. Kiedy dominuje biały kolor, na wiele można sobie pozwolić. Trzeba tylko zdecydować, czy wybrać jakiś popularny pomysł na wnętrze. Jest i inna możliwość, czyli całkowicie zdać się na własną kreatywność i własne potrzeby. Więcej informacji znajdziecie w poradniku: https://www.sniezka.pl/poradniki/jak-dobrac-kolor/3-aranzacje-bialego-salonu-z-kolorowymi-dodatkami

Leave A Response

Loading Facebook Comments ...