Firanki obszyte lamówką

Opublikowano Paź 18 2016 Autor: Piotr

Zabierając się za wykonanie dekoracji okna, trzeba przede wszystkim zaplanować cały proces w taki sposób, aby od początku do końca wiedzieć co robić i w jaki sposób. Warto również obrać sobie konkretny cel, odzwierciedlając go na papierowym projekcie. Dzięki temu łatwiej będzie po prostu zrealizować wszystkie swoje zmierzenia.

Krok pierwszy to firanki

Aby mieć co wieszać i upinać w oknie, trzeba przede wszystkim zaraz po obmyśleniu projektu, zabrać się za krojenie firan i komponowania ich w jedną całość. Chcąc uzyskać ładny efekt zbiegających się elementów firanki, warto pomyśleć o obszyciu jej brzegów lamówką. Wówczas będzie doskonale prezentować się i zarazem oddzielać kawałek po kawałku, nadając naprawdę bardzo wyjątkowy efekt.

Obszycie firanki lamówką nie jest trudne, choć zwykle kobiety mimo to udają się z danym zamiarem do krawcowej. To w sumie nie jest taki zły pomysł, gdyż krawcowe mają mnóstwo ciekawych propozycji, nie tylko jak przyszyć lamówkę i jaki kolor wybrać, ale i chętnie podpowiadają co do samego upięcia. Niekiedy są wstanie samodzielnie przygotować jeden solidny element, złączony z kilku drobniejszych, który zaraz po przypięciu do karnisza, tworzy niesamowicie piękną dekorację. Dzięki temu kobiety nie muszą już same zastanawiać się i szukać pomysłu, gdyż cel ten zostanie już osiągnięty.

dekorowanie-okien-poradyFiranki obszyte lamówką konkretnego koloru, często zbliżonego do koloru ścian danego pomieszczenia, to naprawdę doskonały efekt. Choć wiele kobiet jeszcze o tym nie wie, to największy trend jeżeli chodzi o dekoracje okien. Dlatego nie ma co się zbyt długo nad tym zastanawiać. Kilka elementów firanki uszyte w jedną stylową całość to jest właśnie to, czego tak wiele kobiet dziś szuka.

Opcja zlecenia zawodowej krawcowej

Jeżeli kobiecie zależy na naprawdę zaskakująco pięknym efekcie, wystarczy jedynie, że zdecyduje się na samodzielny projekt i wykonanie krawcowej. Może również ustalić wszystkie szczegóły na miejscu, tak aby jednocześnie przyczynić się do wykonania dekoracji zgodnej z obowiązującymi trendami i upodobaniami również otoczenia.

Leave A Response

Loading Facebook Comments ...