Kameralne osiedla do zamieszkania

Opublikowano Sty 18 2016 Autor: Dawid

Możesz wejść na budowę i zobaczyć, jak powstaje twój nowy dom. Takie możliwości istnieją na nowych podmiejskich osiedlach, gdzie powstają zaciszne enklawy niewielkich domów jednorodzinnych. W otoczeniu działek, które będzie można samodzielnie zagospodarowywać w dowolny sposób, przy konkurencyjnej cenie za jeden metr, można zaplanować przyszłe życie wraz z całą rodziną.

Mieszkanie wykończone pod klucz przez łódzkiego developera

Warto zapoznać się z pełną ofertą nowych firm budowlanych, dopóki istnieje jeszcze taka mozliwość i wolne są nowe mieszkania na sprzedaż. Nowe osiedla to nie tylko wolno stojące domki jednorodzinne, ale także niskokondygnacyjne budynki, które powstają w otoczeniu zaprojektowanych przez architektów placów zabaw i osiedlowych parków. Kameralne osiedla mają przewidziane znakomite połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Skończyły się czasy budowania blokowisk w szczerym polu, w ogromnym oddaleniu od szlaków komunikacyjnych. Zasada, że blokowiska są głównie sypialnią wielkich miast, przestała obowiązywać. Teraz wygoda mieszkańców, estetyka pomieszczeń, to priorytetowe zadania dla ekip budowlańców i architektów. Nowe mieszkania na sprzedaż towarzyszą szybko wzrastającym osiedlom.

Wykończone loku na kredyt

Najmniejsze lokum w podmiejskich domach dostępne w pierwszym etapie inwestycji,  to mieszkanie jednopokojowe o metrażu 30-31 m kw.,  a największe mieszkanie natomiast zajmuje powierzchnię ok. 100 m kw i oferuje cztery pokoje. Małe metraże są najpopularniejsze. Każdy oglądając nowe mieszkania na sprzedaż może wybrać coś dla siebie i dostosować do możliwości finansowych oraz do własnych potrzeb.

Nowoczesne podejście architektów widoczne jest w praktycznym podejściu do infrastruktury.  Nowe mieszkania na sprzedaż mają  przewidziane podziemne miejsca parkingowe, lub – do wyboru – miejsca postojowe na zewnątrz. Budynki powstają w otoczeniu sklepów, przedszkoli, bibliotek, miejsc obiektów użyteczności publicznej. Dużym udogodnieniem jest jednoczesne z budowaniem mieszkań tworzenie linii komunikacyjnych. To zachęcające rozwiązanie dla wszystkich przyszłych mieszkańców.

 

Leave A Response

Loading Facebook Comments ...