Szybko uzyskana powierzchnia magazynowa

Opublikowano Maj 30 2018 Autor: Dawid

Jedną z bolączek, jaka może dotykać przedsiębiorcę, który zajmuje się produkcją, dystrybucją albo składowaniem towarów, jest często brak przestrzeni magazynowej. Rozwiązuje się taki problem, wynajmując na ogół jakiś budynek, co zazwyczaj stanowi rozwiązanie krótkotrwałe, a i kosztowne, gdyż często czynsze stanowią opłatę przekraczającą możliwości finansowe przedsiębiorcy. Innym rozwiązaniem są własne hale magazynowe, a ich wybudowanie wcale nie musi oznaczać horrendalnego wydatku, chociaż i w tym wypadku istnieje niedogodność, jednak na szczęście dla właściciela firmy, wyłącznie jedna.

Chodzi oczywiście o miejsce, czyli plac i mały drobiazg, jakim w tym akurat wypadku będzie pozwolenie na postawienie takiej hali, a co przy prowadzeniu firmy i dawania ludziom pracy, kłopotów nie nastręczy. Potem już można skontaktować się z odpowiednią firmą, która taką halę nam dostarczy na miejsce i szybko zmontuje.
Nie stanowi dla takich firm żadnego kłopotu dowiezienie wykonanej budowli w dowolne miejsce. Zamówienie zostanie wykonane zgodnie z parametrami i dotyczącymi zarówno powierzchni użytkowej, jak i przepisów bezpieczeństwa konstrukcji oraz przeciwpożarowych.

W wypadku złożenia zamówienia inwestora obowiązują jedynie trzy rzeczy:

  • podanie wymiarów hali, dotyczących długości, wysokości i szerokości;
  • stworzenie, czyli przygotowanie miejsca pod halę, czyli wykonanie podmurowania;
  • wskazanie miejsca, gdzie hala ma być dostarczona.

Dobra firma przywozi wszystko na miejsce własnym transportem i dokonuje montażu bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz. W zależności od wymiarów hali trwa to zazwyczaj jeden, w wyjątkowych wypadkach dwa dni i po podłączeniu prądu, a ewentualnie także dodania, choćby przenośnej kanalizacji, przedsiębiorca może zaczynać wykorzystywać konstrukcję pod magazynowanie.

Hurtownik, pragnący rozpocząć działalność albo powiększyć powierzchnię dla rozprowadzanych towarów, właściciel zakładu produkcyjnego, szukający miejsca do składowania produkcji przed rozesłaniem do odbiorców, rolnik, pragnący stworzyć profesjonalny park dla swoich maszyn- każdy z nich znajdzie w takim rozwiązaniu odpowiedź na swoje potrzeby.

Leave A Response

Loading Facebook Comments ...