Trzy pomysły na piękny kremowy salon – inspiracje

Opublikowano Kwi 10 2019 Autor: Michał

wnętrza w kremowym kolorze

Salon ma pięknie się prezentować i dobrze wpływać na nastrój. Jedno i drugie zapewnia dominująca barwa kremowa. Warto poznać trzy pomysły na taki salon.
Barwa kremowa to ciepły odcień bieli. Salon w takim kolorze jest jasny, przestronny i elegancki. Charakteryzuje go także przytulność. Jest to wybór, który spodoba się większości ludzi. Salon w kremowych kolorach może prezentować się bardzo różnie. Któraś z jego wersji może skraść serce.

Ponadczasowy salon w kolorze kremowym

Jedną z możliwości jest wnętrze stylowe i ponadczasowe. Ściany są w ciepłym odcieniu bieli, podobnie jak duża część wyposażenia. Dopełniają taką aranżację akcenty w neutralnych kolorach. W kremowym salonie pojawić się mogą szarości, brązy, beże. To eleganckie połączenie kolorów. Sprawdzi się i w aranżacjach klasycznych, i nowoczesnych. Takie wnętrze zawsze będzie na czasie.
Można ten kremowy salon uczynić wnętrzem luksusowym. Wtedy dobiera się luksusowe dodatki. We wnętrzu pojawią się: szkło, kryształy, metal. Oczywiście taki pokój dzienny może mieć też mniej formalny charakter.

Białe ściany i meble oraz pastelowe dodatki

Kiedy salon jest niemal cały kremowy, to wiele zyska dzięki dodatkom w dowolnym pastelowym kolorze. Całe białe wnętrza to decyzja, którą podejmuje się często w odniesieniu do małych przestrzeni. To może być biel śnieżna. Natomiast salon w kolorze kremowym wybierze ktoś, kto lubi ciepłe i przytulne wnętrza. Dodatki miętowe, seledynowe czy delikatnie różowe sprawią, że salon zyska romantyczny charakter. Delikatne pastelowe odcienie nie pomniejszą optycznie, a aranżacja stanie się ciekawsza. Chłodne pastele działają jak biel, czyli powiększają optycznie. Kremowy salon i pastele to aranżacja lekka i pełna świeżości.

Kremowy salon i mocne akcenty

Teraz propozycja odmienna od poprzedniej, czyli mocne akcenty kolorystyczne. Kremowy salon stanie się wyrazisty, a aranżacja bardziej dynamiczna. Bazą aranżacji jest dominująca ciepła biel. Może być to także barwa kremowa w połączeniu z innymi neutralnymi. Dodatki mają intensywne kolory np. czerwień, koral, turkus albo granat. W tej wersji salony w kolorze kremowym stają się wnętrzami oryginalnymi. Może taki pokój dzienny być wnętrzem eleganckim. Jeśli urządzi się go nowocześnie i doda modną barwę, to staje się wnętrzem modnym. Oto trzy propozycje, a każda pomaga stworzyć wspaniałe wnętrza. Pierwsza spodoba się komuś, kto ceni ciepło, spokój i ponadczasowość aranżacji. Druga to propozycja dla osób ceniących delikatność i romantyzm. Wyraziste akcenty to dobry pomysł na kremowy salon dla kogoś, kto lubi mocny charakter wnętrz. Więcej inspiracji znajdziecie tutaj: https://www.sniezka.pl/poradniki/jak-dobrac-kolor/3-aranzacje-salonu-w-kolorach-kremowej-bieli-i-brazu

Leave A Response

Loading Facebook Comments ...